poniedziałek, 25 stycznia 2016

Niebawem…


Milczę, bo… myślę ;-) Przygotowuję nowy projekt, tym razem z dwójką przyjaciół. Projekt kosmiczny! Dam znać, gdy będzie gotowy, by ujrzeć światło dzienne. Wkrótce, mam nadzieję…20 komentarzy:

 1. Oj, jestem bardzo ciekawy, co to będzie. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzisiaj lajkując ostatnie zdjęcia na fb pomyślałam, że na Pani blogu dawno posta nie było i już wiadomo. Czekam i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż się boję Pani Ewo.. ☺. Czym może Pani jeszcze zaskoczyć? Pozdrawiam... tym razem z zimowej Toskanii... (obowiązki służbowe, ale całkiem przyjemne):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, tak! Uświadomiła mi Pani, że niekoniecznie musi to być wydarzenie pozytywnie ekscytujące. Ale mam nadzieję, że jednak nikogo nie wystraszę ;-)

   A Toskanii zazdroszczę :-)

   Usuń
 4. O, zaszły u Pani w jednej chwili dwa bezcenne procesy - milczenie, które jest niedostępnym dla mnie złotem i myślenie, do którego obiecuję sobie kiedyś dojrzeć. Zazdroszczę! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to z jaką łatwością te procesy u mnie zaszły! ;-)))

   Usuń
 5. Wiem, że nasi rodacy pracują na budowach i w knajpach, ale żeby załapać się do NASA?! I to na czarno?! O tym jeszcze nie słyszałem. Szacunek Pani Ewo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale dlaczego na czarno? Zawsze chciałam studiować astronomię! I śrubki jakieś przykręcać umiem. Kilka rakiet już z Kubusiem zbudowaliśmy :-)

   Usuń
 6. No to trzymam kciuki za realizację kosmicznego projektu. Swoją drogą, brzmi ciekawie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeszcze długo będzie tego czekania, to w międzyczasie mogłbyś tutaj coś nam pokazać :-) Na spacerki przecież chodzicie, a Ty zawsze coś tam wypatrzysz... :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, Eluś, ze spacerkami akurat krucho, bo Ty wiesz, jak się spaceruje z bouvierem po błocie ;-)

   Usuń
 8. Odpowiedzi
  1. a ja już momentami mam dość tych przygotowań i tego czekania... Ale już coraz bliżej...

   Usuń