poniedziałek, 21 kwietnia 2014

Po świętach - przedświątecznie

Sobota przedświąteczna przywitała nas piękną pogodą. Postanowiłam to wykorzystać i odwiedzić arboretum w Kudypach. Spędziłam tam prawie trzy godziny, czasem na kolanach, usiłując sfotografować ciekawe ujęcie. Nie spotkałam ani jednego człowieka, tylko ptaki hałasowały w zaroślach. Było wiosennie, zielono, miejscami kolorowo, było pięknie. Wrócę tam w maju, gdy zakwitną azalie...19 komentarzy:

 1. Przepiekne ,urzekła mnie szczególnie fotka nr.4.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie miejsca, ale najczęściej trafiam tam nie w najciekawszym okresie. Piękne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam wrażenie, że w Kudypach zawsze jest coś ciekawego. W ostateczności można zabrać książkę i kawę w termosie...

   Usuń
 3. Widokiem Ciebie na kolanach, szukającej fajnych ujęć, wcale nie byłabym zdziwiona. "Z wysoka" można wiele przeoczyć i perspektywa widzenia jest inna :). Pierwsze zdjęcie świetnie oddaje Twoje położenie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, tak, zwłaszcza na początku prawie bez przerwy chodziłam na kolanach ;-) Potem sobie przypomniałam, że w drodze powrotnej zaplanowałam jeszcze zakup pieczywa i miałam moment zawahania - jak wejdę do sklepu z takimi brudnymi spodniami... Ale wyschły i jakoś się przemknęłam ;-)

   Usuń
 4. Trudno byłoby mi wybrać najpiękniejszą fotkę ; wszystkie są ciekawe, wszyskie oryginalne... Pierwsza jest mi bliska, bo przypomina miejsce w które wiele lat jeżdziliśmy - właśnie tak tam było na wiosnę.
  Ja też całe święta gdzieś tam się włóczyłam i też prawie nikogo nie spotykałam. Czyżby wszyscy siedzieli przy stołach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takie wiosenne święto trzeba docenić piękno natury, a nie stać przy garach ;-)

   Usuń
 5. Przepraszam, że spóźnione, ale liczą się szczere słowa :) tak więc zamiast wesołych świąt, które już minęły, życzę szczęścia, zdrówka i spełniania marzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdjęcia utrzymane są w pewnym charakterystycznym stylu ... Pani stylu. Czuć pasję i szczery, głęboki zachwyt samym faktem fotografowania. Zdjęcia są dzięki temu takie świeże i radosne. Mi najbardziej podoba się to, że Pani szukając pomysłu na zdjęcie, chce tyle rzeczy "zobaczyć". Gratuluję, podziwiam, kibicuję, zawsze z niecierpliwością czekam na więcej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, rumienię się! Dziękuję za miłe słowa :-)

   Czas poszukiwania kadrów jest dla mnie najciekawszy i najbardziej pasjonujący. Zmienia się patrzenie na rzeczywistość i nagle widzę rzeczy niesamowite i nimi chcę się dzielić :-)

   Usuń
 7. Jeżeli miałbym stworzyć swój własny ranking zdjęć, to ...nie bardzo potrafię. Dlatego ex aequo drugie, trzecie i czwarte:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że zdjęcia się podobają :-)

   Usuń
 8. Urzekające... Robisz przepiękne zdjęcia, Ewo :)

  OdpowiedzUsuń

 9. Wiosna na wyciągniecie ręki na Twoich zdjęciach :)

  OdpowiedzUsuń